DNA logo Dej Nám Akord

Členové

Jana

Jana Linduška Holešovská ( soprán ).

Toho času na krásné mateřské dovolené s dcerkou Lucinkou. Ráda cestuje a poznává krásy světa. Má zálibu v hudbě, především ve zpívání. Kromě zpívání v DNA se příležitostně věnuje vedení chrámového sboru a hře na varhany.


Markéta

Markéta Reichelová ( soprán ). Mladší z rodinné squadry Reichelů, její rozsah je často zneužíván od sopránové až k tenorové poloze. K zastihnutí ve většinou na VUVL.
Jana

Jana Salvetová ( alt ). Za svoji pěveckou výbavu vděčí brněnskému dětskému sboru Kantiléna, kde získala (nyní již trvalou) závislost na zpěvu. Proto se vyskytovala v různých skupinách i chrámových sborech všude tam, kam ji pracovní povinnosti zavály, než natrvalo zakotvila v Brně. Mezi koníčky patří genealogie, chalupaření, turistika a hlavně HUDBA.Hanka

Hanka Chovancová ( alt ). Ve skupině DNA služebně "nejmladší" člen, zpívající s námi od ledna 2005. Kromě zpěvu se s nadšením rýpe v hlíně a pěstuje kytky na zahrádce a aranžuje. Mezi záliby patří i lyžování a keramika, ale většinu času věnuje ošetřování nebohých pacientů jako zdravotní sestra.Jirka

Jirka "Báďa" Badal ( tenor ). Od své nepaměti milovník zpěvu. Obdivovatel hudby africké a afroamerické, mbube, černošských spirituálů, gospelu a vůbec jakékoliv acapelové. Nejdříve pouze posluchač, posléze interpret. Má rád hudbu, přírodu, hory, architekturu, cestování, víno… a trochu informatiku. e-mail, www.


Pavel

Pavel Šuráň ( tenor ). Pavel zpívá s DNA od roku 2001, kromě toho ještě zpívá v Dómském smíšeném sboru na Petrově. Mimo zpěvu ho baví hrát na varhany, klavír a kytaru, hrát florbal a plavat. Pochází z Valašska a pracuje jako elektronik.Tomáš

Tomáš Přikryl ( bas ). Do DNA přišel roku 2004 po předchozím účinkování ve skupině Čtyřchlap a Mosty. Živí se programováním, trochu hraje na klavír a volný čas většinou tráví s rodinou.
Václav

Václav Brázda ( bas ). Zakladatel a poslední absolvent "Molekulární biologie a # genetiky" ve skupině. Kromě toho šéf, kapelník a iniciátor DNA. Má rád teplo, cestování a kdysi dávno hrál na kontrabas ve skupině Miriam. Koníčkem jsou taky hry, například squash, japonská strategická hra GO, hraní si na počítači, focení a poezie ( Kvítí - sbírka lyrické poezie oslavující krásu.). Web a web1997.

Odkazy:

Prázdniny v Telči

Prázdniny v Telči

Internet Folk

Internet Folk

GO

GO

CASA

CASA

Rádio Proglas

Rádio Proglas

Spiritualfest

Spiritualfest

Vytvořil J.Badal, WeBmAsTeR, www.amfitar.cz, AnDo © 2005 - 2008 - photo, logo, content© Václav Brázda, Dej Nám Akord.